• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Site Haritası

HORASAN'DA DEVA RÜZGARI ESTİ.

09/11/2020

DEVA Erzurum İl Başkanı ve Yönetimi Horasan DEVA'nın parti binası açılışını yaptı. Horasan İlçe Başkanı ve ekibiyle birlikte esnaf ziyaretleri yapıldı. Horasan'da DEVA rüzgarı esti.

DEVA Partisi Erzurum İl Teşkliatı ilçe gezilerine bugün Horasan ilçesi ile devam etti. Şehirden gelen parti heyetini Horasan DEVA İlçe teşkilatı kalabalık partili bir vatandaş gurubuyla ilçe girişinde karşıladı.

İl Başkanı Vahit BİNGÖL ve beraberindeki il yöneticileri ilk olarak Horasan parti binasının açılışını yaptılar. Açılış merasimine çok sayıda partili partisiz vatandaş iştirak etti. Parti binasında kısa bir tanışma ve hasbihalin ardından İl ve İlçe heyeti esnaf ziyaretlerinde bulundular. Gittikleri her kapıda coşku ve sevgi ile karşılandılar. Esnaf iktisadi yönden yaşadıkları zorlukları Deva partisi il başkanına anlattılar. Piyasalarda hızlı fiyat artışlarının dengeleri bozduğunu,vatadaşların alım güçlüğü ile karşılaştığını, işlerinin daraldığını dile getirdiler. 

İştirak ettiğimiz bu gezide gözden kaçmayan ve herkesin hem fikir olduğu bir gerçek vardı; Vatandaşın arık istikrarlıı, güven veren, deneyimli, yapıcı, kucaklayıcı, birleştirici, sevgi dili ve gönül birliğini ön planda tutan bir iktidar özlemiydi. Ali BABACAN'ın sağda bu boşluğu dolduracağı artık gözlenen bir gerçekti. İl başkanı Vahit BİNGÖL'ün enerjisi'de gözlerden kaçmadı. DEVA İl ve İlçe Başkanı ve genç kariyer sahibi ekibinin Horasan'lıların sıcak yüreklerinde yer ettikleri bütün gözlerden okunuyordu. 

Horasan ziyareti muhtemel bir seçimde DEVA Partisinin Erzurum'da ve ilçelerinde vatandaşların teveccühüne mazhar olacağının bir göstergesiydi.

Haber: Erzurumrehberi.net

Fotoğraf: erzurumrehberi.net

89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın