• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERZURUM REHBERİ

 

 

 

Site Menüsü
Site Haritası

Hakkımızda

Selam ile,

Bu siteyi ilk olarak 2001 yılında açmıştk. Yaklaşık on yıllık bir aradan sonra yeniden yayındayız. 

Erzurum şehrine ait dünden bugüne bilgilerin yer alacağı bir site olması için çalışacağız. Sitemizde şehrimizin tarihi, kültürü, sosyolojisi, turizmi, sanatı, ekonomisi, üzerine araştırmalar, incelemeler, tanıtımlar, fotoğraflar, anlatımlar yer alacak. 

Erzurum şehrinin geçmişteki meşhurlarının yanı sıra, bugünün şairlerini, yazarlarını, sanatçılarını ve önemli kişilerini buradan okuyabilecek, tanıyabileceksiniz.

Erzurum'un sporunu, müziğini, yemeklerini, tarımını, hayvancılığını, bitki örtüsünü, sularını, akarsularını, doğal kaynaklarını en son haliyle ve geçmişteki haliyle sitemizde size tanıtmaya, anlatmaya, yazmaya çalışcağız. 

Erzurum'un kalem erbabının, gazetecilerinin sitemizde sizler için yazdıkları yazılara hem köşelerinde hem site içeriğinde yer vereceğiz.

Erzurum'a özgü ürünleri temin edeceğiniz bir paltform oluştıurmaya çalışacağız. 

Erzurum folklörünü, Erzurum medyasını, Erzurum'da olan etkinlikleri Erzurum esnafını, ticaret yerlerini, sitemizde takip edebilmeniz için çalışacağız. 

Bütün bunları ve daha fazlasını yapabilmemiz için sizlerin katkılarına ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyoruz. Site hepimizin şehri Erzurum'un ve tüm Erzurumlularındır. 

İlçenizi, köyünüzü, mahallenizi anlatan, tanıtan fotoğraf, yazı vs çalışmalarınızı sitemizde paylaşmanızdan hem sevinç hem onur duyarız.

İşletmenizi, sanatınızı, emeğinizi tanıtmaktan mutluluk duyarız. 

Şimdilik bu kadar 

Selam, sevgi ve saygılarıımızla,

Erzurumrehberi.net

Tüm iletişim için e-mail adresimiz: nizamettinkorucu@hotmail.com