• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERZURUM REHBERİ

 

 

 

Hakkımızda

Selam İle,

Bu siteyi ilk olarak 2001 yılında açmıştk. Yaklaşık on yıllık bir aradan sonra yeniden yayındayız. 

Erzurum şehrine ait dünden bugüne bilgilerin yer alacağı bir site olması için çalışacağız. Sitemizde şehrimizin tarihi, kültürü, sosyolojisi, turizmi, sanatı, ekonomisi, üzerine araştırmalar, incelemeler, tanıtımlar, fotoğraflar, anlatımlar yer alacak. 

Erzurum şehrinin geçmişteki meşhurlarının yanı sıra, bugünün şairlerini, yazarlarını, sanatçılarını ve önemli kişilerini buradan okuyabilecek, tanıyabileceksiniz.

Erzurum'un sporunu, müziğini, yemeklerini, tarımını, hayvancılığını, bitki örtüsünü, sularını, akarsularını, doğal kaynaklarını en son haliyle ve geçmişteki haliyle sitemizde size tanıtmaya, anlatmaya, yazmaya çalışcağız. 

Erzurum'un kalem erbabının, gazetecilerinin sitemizde sizler için yazdıkları yazılara hem köşelerinde hem site içeriğinde yer vereceğiz.

Erzurum'a özgü ürünleri temin edeceğiniz bir paltform oluştıurmaya çalışacağız. 

Erzurum folklörünü, Erzurum medyasını, Erzurum'da olan etkinlikleri Erzurum esnafını, ticaret yerlerini, sitemizde takip edebilmeniz için çalışacağız. 

Bütün bunları ve daha fazlasını yapabilmemiz için sizlerin katkılarına ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyoruz. Site hepimizin şehri Erzurum'un ve tüm Erzurumlularındır. 

Siz hemşerilerimizden İlçenizi, köyünüzü, mahallenizi anlatan, tanıtan fotoğraf ve yazılarınızı sitemizde paylaşmanızı istiyoruz.

Sizlerin İşletmenizi, dükkanınızı, sanatınızı, emeğinizi tanıtmaktan mutluluk duyarız. 

Erzurumrehberi.net

iletişim :

e-mail : erzurumrehberi@erzurumrehberi.net 

Whatsapp : 0535 - 471 04 80

Zafer Erzurum

Nizamettin KORUCU

Zafer Partsi

Yakutiye İlçesi

Beledye Meclis Üyesi Adayı